POLARİS LAZER UYGULAMASI NEDİR NASIL YAPILIR FİYATI NE KADARDIR


Polaris Laser uygulaması,botoksa alternatif olarak geliştirilen yeni bir uygulama. Başta Holiwood ünlüleri olmak üzere, pek çok zengin ve ünlünün kullanmış olduğu bu yöntemin en büyük avantajı ise, yüz ifadesini bozmadan, kırışıklıkları yok etmesi…

POLARİS LASER NEDİR NASIL UYGLANIR ?
Polaris, epidermis altındaki cilt katmanlarına kadar işleyen kırışıklıkları ısı yoluyla gideriyor. Cilde uygulanan ısı, dermisin büyümesine neden hücrelerin yeni kollajen üretmelerini sağlıyor. Ortaya çıkan kollajen kırışık bölgeyi dolduruyor ve cildin sıkılaşmasını sağlıyor.
POLARİS LAZSERİN FİYATI NE KADARDIR?
40 ila 50 dakika arasında uygulanan yüz tedavisinin maliyeti 150 sterlin yani yaklaşık 350 TL.
Devrim niteliğindeki Polaris Lazer uygulaması, ‘geliştirilen yeni teknoloji ile derin kırışıklıkları, çizgileri güzenli ve etkili bir şekilde çözüm sunduğunda’ ısrar ediyor.
Tedavinin savunucularına göre, erken yaşta ortaya çıkan yaşlanma izleri, göz çevresindeki kırışıklıklar ve sigara kırışıklıkları başarıyla gideriliyor. Tedavi bir saatten daha az bir sürede hiçbir yan etki görülmeksizin, cerrahi müdahale gerektirmeden uygulanabiliyor.
Yüz ifadesini bozması, mimikleri etkilemesine rağmen son yıllarda yaptırılması gereken gençlik uygulaması haline gelen botoksun diş temizletme kadar normal bir uygulama haline geldiği düşünülmekteydi. Polaris Lazer, botoksun tahtını ciddi anlamda sallamış gibi görünüyor.

Advertisements
  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: